Мікроєлементні добрива

Наша компанія виготовляє наступні види мікроєлементних добрив:

SERGONOL®_ГУМАТ 

Органічний біостимулятор росту з окисленими бічними ланцюгами до карбонових залишків і залишків кетонів, а також збалансованим набором мікроелементів в хелатній формі для багатьох видів рослинних культур.

Зроблено з леонардіта, по бережливій  технології (температура процесу не більше 900С), що зберігає біологічну активність гумінових речовин. Забезпечує підвищену життєстійкість рослин до посухи, захворювань, холоду. При підвищеній вологості забезпечує захист від гниття. Так само згладжує негативний вплив УФ – випромінювання, покращує якість продукції і збільшує її врожайність.
     Препарат містить оптимальну кількість мікроелементів в хелатній формі, підібраних під кожну конкретну культуру (сільськогосподарські культури, дерева, чагарники, газонна трава).

      Препарат SERGONOL®_ГУМАТ збагачує рослини гуміновими речовинами, які в свою чергу стимулюють ріст клітин і дозволяють краще засвоюватись пыд час  азот-фосфор-калійного живлення. Це призводить до економії основних мінеральних добрив від 10 до 30%. Мікроелементи необхідні для кращого розвитку рослин в процесі вегетації, що забезпечує краще накопичення білків, вуглеводів, цукру і вітамінів.

      Обробка препаратом SERGONOL®_ГУМАТ допомагає збільшити врожайність, покращує якість продукції, а також захищає рослини від негативних наслідків УФ-випромінювання, посухи, надмірної вологості та застосування агрохімічних препаратів (гербіциди, пестициди, фунгіциди, інсектициди).

Мікроелементний склад препарату SERGONOL®_ГУМАТ

Mg

Li

J

Mn

S

Fe

Co

Mo

Se

Ni

Zn

B

Cu

N

P

K

5.7

0.1

0.02

4.3

15

1.8

1.0

0.5

0.001

0.7

5.1

5.0

2. 7

20

5

50

Таблиця розкриває зміст елементів в співвідношенні  г \ л.

Склад, як по мікроелементам, так і по N-P-K може варіюватися в широкому діапазоні концентрацій, в залежності від вирощуваної культури.

Органічний склад :

в 1 л препарат

Органічні речовини, г

79.1

Oxi_Гумат_калію, г

65.0

Фульват калію, г

11.6

Амінокислоти, г

2.5

Переваги препарату та застосування.

• Згладжують наслідки посухи і спеки, а також впливу УФ-випромінювання на рослину.

• Зменшення дози мінеральних добрив. Використання гумату калію дозволяє зменшити дозу мінеральних добрив до 30%

• Збільшення ефективності ЗЗР до 30%. При використанні ЗЗР виникає ефект синергії, що дозволяє використовувати мінімальні дози пестицидів.

• Зменшення стресу від пестицидних  обробки. Спільне використання гумату калію і пестицидів зменшує «хімічний стрес» для культури.

• Розвиток потужної кореневої системи. При обробці насіння відбувається активний ріст кореневої системи рослини, що сприяє активному поглинанню мінеральних макро- і мікроелементів.

• Підвищення врожайності. При своєчасному і правильному використанні гумату з мікроелементами, врожайність збільшується на 10 – 30%, в залежності від культури.

• Покращення якості врожаю. Застосування препарату SERGONOL® в потрібній фазі дозрівання культури підвищує вміст клейковини, вуглеводів, вітамінів, білка, що збільшує ціну вирощеної продукції.

      Склад біостимулятора (антистресанта) дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

      Обробки з SERGONOL®_ГУМАТ необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням. Радимо спільне використання з “SERGONOL®_АМІН” в однаковій пропорції. Це дає ефект синергії. Тобто кожен препарат покращує властивості і дії іншого препарату. Це дозволяє досягти максимального ефекту від застосування.

Норми витрати SERGONOL®_ГУМАТ

Культура, яка обробляється

Норма витрати препарату

Фаза розвитку  культури

Максимальна кількість обробок

Ріпак

0.2 л/га

Фаза 4-6 листків; відновлення вегетації; фаза бутонізації

3

Цукровий буряк

Фаза 6-8 листків;

фаза 10-12 листків;

перед змиканням рядів

3

Озима пшениця,

ярий ячмінь

фаза кущування, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Кукурудза

Фаза 7-10 листків

2

Бобові

0.2 л/га

Фаза бутонізації;

початок наливу зерна

2

Соняшник

Фаза 5-7 листків

2

Картопля

Фаза бутонізації

2

Овочі

Через 2 тижні після сходів;

через кожні 7-10 днів після першої обробки (двічі)

3


Норма витрати робочої рідини при позакореневого підживлення: 200-300 л / га.

Обробка насіння


Рекомендується обробка насіння 0.2 – 0.3 л \ т.

Радимо спільне використання з

 • SERGONOL®_АМІНОкомплекс

0.2 – 0.3 л \ т.

Витрата робочого розчину: 10 л на 1 т насіння.

SERGONOL®_pH коректор

Концентрований комплексний

розчин карбоксилатів,органофосфатів

і співполімерів акрилової кислоти який

в концентраціях від 30 до 50 мл на 100 л

розчину коригує рН в оптимальні норми.


      Коли ми говоримо про використання засобів захисту для рослин, то в першу чергу звертаємо увагу на діючі речовини препаратів. Якщо ж мова заходить про застосування макро- та мікродобрив, то маємо на увазі комплекс елементів живлення, необхідних культурним рослинам. Однак успішне застосування цих продуктів, інколи досить дороге, – тому потрібно правильно приготувати робочий  розчин, дотримуючись рекомендацій від виробника. Здавалося б, що може бути простіше: змішуємо препарат зі звичайною водою, і бакова суміш готова! На жаль, такого невірного судження дотримуються багато агрономів. Насправді все набагато складніше.
      Дійсно, в основі будь-якої  бакової суміші лежить вода. Але щоб препарати розчинилися в ній без залишку і зберегли свої початкові властивості, вона повинна бути відповідної якості. Тобто, відсутність механічних і шкідливих хімічних суміші, а також певну жорсткість і рівень кислотно-лужного балансу (рН): ці показники повинні відповідати вимогам використання продуктів, які прописані в регламентах застосування.
      Купуючи сучасні засоби захисту рослин і мікродобрива для позакореневого підживлення, товароспоживач очікує отримати від їх використання високі результати. Але трапляється так, що продукт «не спрацьовує». І прічіною може бути звичайний бруд, що міститься у воді, яка є основою для бакової суміші.
Говорячи по-науковому, це нерозчинні комплекси і глинисті частинки, здатні поглинати або змішувати активні інгредієнти хімічних речовин, тим самим зменшують їх ефективність до мінімуму. Крім того, бруд засмічує форсунки, лінії й фільтри обприскувача, в результаті знижуючи його продуктивність і термін експлуатації. Тому, перш ніж починати приготування робочого розчину, необхідно встановити оптимальний рН показник, який лежить в інтервалі 5.5 – 6.5.
При рН вище ніж 6.5 багато хімікати проходять процес лужного гідролізу, котрий викликає розпад активних інгредієнтів, і, тим самим, знижує ефективність ЗЗР, а в разі використання мікродобрив, це призводить до більшї витрати розчину, через низьку засвоюваності.

Встановлено такі закономірності впливу рівня рН на пестициди:

• 30 хвилин – період напіврозпаду органофосфатів при рН 7,5;

• 20 хвилин – період напіврозпаду карбаматів при рН 7,5;

• 25 хвилин – період напіврозпаду пиретроїдів при рН 7,5;

• 10 хвилин – період напіврозпаду десмедифаму при рН 9.

      Якщо ви були не задоволені результатом пестицидної обробки або листяної підгодівлі, скоріше за все,  ви використовуєте при приготуванні робочого розчину не цілком відповідну воду.

     Використання SERGONOL®_pH коректор дозволяє встановити оптимальний показник кислотності в залежності від необхідних дій. А також знизити поверхневий натяг розчину і покращити розтікання препарату.

     SERGONOL®_pH коректор при використанні лужних препаратів для позакореневого підживлення, обсяг препарату може збільшиться до 60 – 70 мл на 100 л води.

Наприклад:

     При використанні коламінового бору, при листковому підживленні в кількості 1 л \ га і при витраті води 200 л \ га, рН бакової суміші 9.2 – 9.4. Що призводить до гідролізу основних ЗЗР, а відповідно до збільшення витрат розчину, так і погане засвоєння мікроелемента БОРу. Оптимальні умови засвоюваності мікроелементів при рН 5.5 – 6.5. Див. Графік.     

     При додаванні 60 мл SERGONOL®_pH коректор в 100 л води, еквівалент 120 мл \ га, рН розчину вирівнюється до 6.0 – 6.2, що є оптимальним значенням.

SERGONOL®_ АМИНО комплекс

Концентрат для обробки листків,

що містить збалансований набір оптично

активних L- амінокислот, необхідних

як для розвитку рослини так і для

запобігання наслідків стресу рослин.

      Препарат необхідний на різних стадіях вегетації, так як має ряд корисних функцій : активує механізми зростання після соляного стресу і низьких температур, підвищують збільшення пилку і утворення зав’язі плодів, збільшують здатність краще засвоювати елементи живлення і бути стійкішими до шкідників та захворювань.

Хімічний склад препарату SERGONOL АМІНО комплекс

Назва

%

Органічні кислоти

12.0-15.0

Амінокислоти

7.0-10.0

Органічний азот

2.0-3.0

Фосфор

0.3-0.5

Калій

4.0-5.0

Кальцій

1.5-2.0

Амінний склад препарату SERGONOL АМІНО комплекс

Назва

%

Аланін

2.4

Аргінін

3.0

Глутаміновая кислота

10.4

Валін

1.7

Серін

0.3

Тирозин

1.3

Лейцин

2.3

Ізолейцин

4.4

Пролин

3.6

Триптофан

1.0

Гістидин

2.0

Аспаргінова кислота

9.0

Гліцин

15.0

Переваги і застосування

       Амінокислоти є поживними речовинами – «цеглинками», з яких будується білок рослин. Розміри амінокислот найменші серед інших комплексоутворюючих компонентів, що забезпечує максимальну швидкість поглинання поживних речовин, практично виключаючи їх неефективні втрати, крім цього амінокислоти є природними речовинами, а не хімічно синтезованими, цей факт дозволяє їх застосування в сфері вирощування ЕКО-продуктів.

     Рослина не витрачає, а навпаки, отримує додаткову енергію, що дозволяє легко засвоювати поживні речовини і протистояти стресовим факторам, повністю відсутня фіто токсичність для рослин.

     Біо розчинні ПАР, який входять до складу, максимально довго утримує препарат на листках рослин, що сприяє максимальному використанню. На відміну від інших препаратів робочий рН амінокислот коливається в широкому діапазоні.

     Склад SERGONOL АМІНО комплекс дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

      Обробки з SERGONOL АМІНО комплекс необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням. Радимо  спільне використання з SERGONOL ГУМАТ в однаковій пропорції. Це дає ефект синергії. Тобто кожен препарат покращує властивості і дії іншого препарату. Це дозволяє досягти максимального ефекту від застосування.

Норма витрат SERGONOL АМІНО комплекс

Культура, яка обробляється

Норма витрати препарату

Фаза развитку культури

Максимальна кількість обробок

Ріпак

0.2 л/га

Фаза 4-6 листків;

відновлення вегетації;

фаза бутонізації

3

Цукровий буряк

Фаза 6-8 листків; фаза 10-12 листків; перед змиканням рядів

3

Озима пшениця,

ярий ячмінь

фаза кущування, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Кукурудза

Фаза 7-10 листків

2

Бобові

0.2 л/га

Фаза бутонізації;

початок наливу зерна

2

Соняшник

Фаза 5-7 листків

2

Картопля

Фаза бутонізації

2

Овочі

Через 2 тижні після сходів; через кожні 7-10 днів після першої обробки (двічі)

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

Обробка насіння

Рекомендується обробка насіння 0.2 – 0.3 л \ т.

Радимо спільне використання з SERGONOL ГУМАТ 0.2 – 0.3 л \ т.

Витрата робочого розчину: 10 л на 1 т насіння.

SERGONOL БОР

Концентроване борне мікродобриво

в органічній (легкозасвоюваній) формі

для позакореневого підживлення польових,

овочевих і багаторічних культур.

     Препарат ефективно ліквідує дефіцит бору в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає пошкодження листя, повністю засвоюється через листяну поверхню рослин.

     Бор бере участь в процесі проростання пилку і зростанні зав’язі, тому при його недостатку різко знижується насіннєва продуктивність рослин.

      Бор є необхідним компонентом клітинної оболонки. Досить важливу функцію виконує бор у вуглеводному обміні. При борному голодуванні порушується відтік пластичних речовин і в першу чергу цукрів з листя.

      Найбільше бору потребують цукрові буряки, картопля, соняшник, льон, зернобобові, овочі, люцерна і зернові культури.

     Менша кількість бору в  дерново-підзолистих, сірих і бурих лісових ґрунтах. Зниження засвоєння бору відбувається також на кислих (карбонатних) ґрунтах. Дефіцит бору посилюється при внесенні азотних добрив в надмірній кількості і при дефіциті вологи.

     Типовим проявом порушень при нестачі бору є відмирання точок росту, що пов’язано з накопиченням токсичних фенолів. Цей процес більш інтенсивно проходить при підвищених температурах навколишнього середовища. Коренева система розвивається слабо, так як бор відіграє значну роль в її розвитку. Спостерігається зупинка росту коренів і стебел, потім з’являється хлороз верхньої точки росту, а пізніше, при великому недостачі  бору, настає повне її відмирання. Особливо сильно страждають від нестачі бору репродуктивні органи рослин, вони виявляються у  пустоцвітах і осипанні зав’язі.

     Для усунення симптомів недостачі бору в рослинах і профілактики захворювань необхідно застосовувати SERGONOL БОР. Бор знаходиться в полімерній формі, що обумовлює більш широкий спектр їх дії. Завдяки органічній формі мікродобриво ефективно засвоюється рослинами через листяну поверхню.

     До складу SERGONOL БОР входять ПАР, що забезпечують ефект «приливу», а також зменшують поверхневий натяг води, що в свою чергу покращує розтікання баковій суміші з поверхні листка. Завдяки мікродобривам краще проростає пилок, усувається опадання зав’язі і посилюється розвиток репродуктивних органів. При профілактичному внесення SERGONOL БОР, це позитивно впливає на цукристість цукрових буряків, фрукти та вміст крохмалю в картоплі.

Склад препарату SERGONOL БОР

Норма витрати

B

K

N

г\л

150

36.0

30.0

      Мікродобриво знаходиться в рідкому стані і готове до застосування. Препарат містить 36 грам калію на літру. Що сприятливо впливає на ріст рослин. У разі замерзання препарату, то препарат після розмерзання не утворює кристалів. Ці процеси жодним чином не впливають на склад препарату і його властивості.

      Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

      Обробки SERGONOL БОР необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням. Також , рекомендуємо спільно використовувати SERGONOL БОР, який дозволяє встановити оптимальний показник кислотності бакової суміші на рівні 6.0 – 6.2. А це найкращий рівень рН для засвоюваності мікроелементів.

     Також ефективним є спільне застосування з препаратом SERGONOL БОР, який є активним антистресовим засобом для рослин і стимулятором росту.

SERGONOL БОР робить сильний фізіологічний вплив на рослини :

• посилює розвиток репродуктивних органів;

• стимулює проростання пилку, покращує запилення квіток;

• знижує осипання зав’язі, підвищує плодоутворення;

• підвищує активність ферментів, активізує білковий і фосфорний обмін;

• викликає інтенсивне засвоєння рослинами вологи з ґрунту;

• сприяє накопиченню цукрів у тканинах озимих культур і плодах цукрових буряків, фруктів, підвищує вміст крохмалю в картоплі.

Норми витрат SERGONOL БОР

Культура, яка обробляється

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Ріпак

1-1,5 л/га

Фаза 4-6 листків;

відновлення вегетації;

фаза бутонізації

3

Цукровий буряк

Фаза 6-8 листків;

фаза 10-12 листків;

перед змиканням рядів

3

Кукурудза

Фаза 7-10 листків

1

Бобові

1-1,5 л/га

Фаза бутонізації;

початок наливу зерна

2

Соняшник

Фаза 5-7 листків

1

Картопля

Фаза бутонізації

1

Овочі

Через 2 тижні після сходів;

через кожні 7-10 днів після першої обробки (двічі)

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га

“SERGONOL®_ЦИНК

Концентроване мікродобриво

для позакореневого підживлення польових,

овочевих і багаторічних культур.

        Препарат ефективно підвищує вміст цинку в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає пошкоджень листків, повністю засвоюється через листяну поверхню рослин.

       Цинк впливає на процес синтезу ауксину, який контролює ріст рослин.

       При достатній кількості цинку в рослині та при різкій зміні температури повітря рослина швидко адаптується до погодніх умов. Це є однією з причин жаро- і морозостійкості рослин.

      Вміст цинку у рослині є необхідною умовою для синтезу вуглеводів в клітинах рослини. При нестачі цинку зменшується вміст крохмалю в насінні.

      Найбільше  потребують цинку : кукурудза, льон, виноград, плодові дерева, зернобобові, цукровий буряк, соняшник, цибуля, картопля, капуста та огірки.

      Якщо у рослині є нестача цинку тоді ми можемо спостерігати як на рослині з’являються плями сіро-бурого і пурпурового кольору. Спершу  на листках нижніх і середніх ярусів, а потім і по всій рослині. Тканини пошкоджених ділянок відмирають. Молоде листя, зазвичай, дрібне і покрите жовтими плямами, приймає злегка вертикальне положення. Коренева система слабо розвинена. Стебла тонкі.

       При застосуванні “SERGONOL®_ЦИНК” відбувається зниження уражень рослини грибковими захворюваннями, підвищується цукристість плодових і ягідних культур. Підвищується засухо-, жаро- і холодостійкість рослин.

      Препарат містить високу концентрацію іонів цинку, що забезпечує зменшення доз внесення, та відповідно витрат на гектар. “SERGONOL®_ЦІНК” дуже швидко засвоюється за допомогою листків та усуває захворювання, викликані дефіцитом цинку.

      У складі препарату калій і фосфор, який регулює ріст вегетативної маси і пригнічує грибкові захворювання.

Склад препарату “SERGONOL®ЦИНК

Норма витрат

Zn

K

P

г\л

100

117

209

      Фосфор в “SERGONOL®_ЦІНК” знаходиться в органічній формі, він повністю засвоюється при листяній обробці і швидко усуває дефіцит фосфору.

     Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

      Обробки з допомогою “SERGONOL®_ЦИНК” необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням. Також ефективно спільне застосування з препаратом “SERGONOL®_АМІН”, який є активним антистресовим засобом і стимулятором росту для рослин.

“SERGONOL®_ЦИНК” має великий  вплив на рослини :

• підвищує посухо-, жаро- і морозостійкість рослин;

• знижує ураження рослин грибковими захворюваннями;

• посилює розвиток коренів і регулює зростання вегетативної маси;

• стабілізує синтез хлорофілу, білка і вуглеводів в клітинах рослин;

• прискорює утворення хлорофілу, запобігає руйнуванню хлоропластів;

• підвищує цукристість плодових і ягідних культур.

Культура, яка обробляється

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Озима пшениця, ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущування, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Цукровий буряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Кукурудза

фаза 3-7 листків, 
повторно через 2 тижні

2

Соя, горох

1-1,5 л/га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку наливу бобів

3

Ріпак

фази стеблування, бутонізації

 

Соняшник

фаза 5-7 листків, наступні дві обробки через кожні 7-10 днів

2

Картопля

фази стеблування, бутонізації

2

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів.

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні:

200-300 л / га.

“SERGONOL®_ЗЕРНОВИЙ

Рідке комплексне мікродобриво, яке містить мікро- та макро елементи в легкодоступній формі необхідні для росту і розвитку зернових культур.

      Збалансований набір мікроелементів в хелатній формі (найбільш доступна по засвоюваності рослинами), які прискорюють ферментні реакції, стимулюють обмін речовин, покращують інтенсивність дихання, біо- і фотосинтез.

      Поверхневий електричний заряд активних частинок металів забезпечує відмінне прилипання до поверхонь і швидке проникнення в клітини рослин. Позакоренева обробка мікродобривом “SERGONOL®_ЗЕРНОВИЙ” підвищує морозостійкість і зимостійкість рослин, стимулює їх ріст і розвиток, посилює резистентність і стресостійкість, збільшує врожайність і якість отриманої продукції.

Склад препарату “SERGONOL®_ЗЕРНОВИЙ

Норма витрати

Mg

Mn

S

Fe

Co

Mo

Se

Ni

Zn

B

Cu

N

г\л

7.3

11.6

14.0

5.1

1.9

2.1

0.01

1.2

4.5

6.4

4.0

15.8

Також,  препарат містить 55 г \ л калію в розрахунку на чистий елемент !!!

Переваги і застосування

      Склад мікроелементів підібраний для оптимального підживлення зернових культур. Мідь підвищує стійкість рослин проти грибкових і бактеріальних захворювань (до різних видів сажок, бурої плямистості). Кобальт стимулює зростання прикореневих бактерій, які в свою чергу переробляють азот з повітря, і фіксують його в рослині, що дає додаткове азотне живлення. Магній – елемент хлорофілу. Марганець бере участь в синтезі білків. Залізо є каталізатором в процесі дихання рослини, а також транспортним елементом в окислювально-відновному процесі. Цинк стимулює утворення цукрів і білків. Селен є антиоксидантом.

      Введені до складу препарату поверхнево активні речовини сприяють найкращому “прилипання” краплин розчину мікроелементів до листків. А катіонно активна форма елементів найкращим чином проходить через клітинну мембрану рослини. У свою чергу ПАР є хімічним стимулятором росту.

      Комплексний набір підібраний таким чином, що дозволяє використовувати в складі фосфати. Буферні добавки в складі препарату виводять рН бакової суміші в оптимальні параметри 5.5 – 6.5.

      У комплексі препарат “SERGONOL®_ЗЕРНОВИЙ” істотно прискорює ферментні реакції, пожвавлює обмін речовин, покращують інтенсивність дихання, біо- і фотосинтез. Іонний заряд активних частинок металів забезпечує відмінне прилипання до поверхонь і швидке проникнення в клітини рослин.

      Склад препарату дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

       Обробки “SERGONOL®_ЗЕРНОВИЙ” необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням. Радимо, для краших результатів, спільне використання з “SERGONOL®_АМІН” 0.2 л \ га і “SERGONOL®_ГУМАТ” 0.2 л \ га. Це дає ефект синергії. Тобто кожен препарат покращує властивості і дії іншого препарату. Це дозволяє досягти максимального ефекту від застосування.

Норма внесення “SERGONOL®_ЗЕРНОВИЙ” – 1,0-1,5 л / га (за 1-3 обробки)

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

ОБПРИСКУВАННЯ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ПО ВЕГЕТАЦІЇ:

Для озимих культур:

1-й раз – в фазу сходів (листяне підживлення дозволяє підготувати рослину до зимівлі)

2-й раз – в стадію виходу в трубку (забезпечує активізацію морфофізіологічних процесів)

3-й раз – в стадію – колосіння (якісно покращує процеси формування і розвитку насінин)

Для ярих культур;

1-й раз – в стадію кущування (забезпечує активізацію морфофізіологічних процесів)

2-й раз – в стадію – виходу в трубку (впливає на число і якість зернин в колоску)

Для злакових рослин:

1-й раз – в стадію кущування (однорічні) або з початком росту  (багаторічні);

2-й раз – в стадію виходу в трубку (забезпечує активізацію морфофізіологічних процесів)

      Позакореневе підживлення краще проводити заздалегідь, ще до появи симптомів недостачі елементів мінерального живлення, а також в критичні фази росту та розвитку рослин, коли нестача елементів живлення може привести до найбільших втрат врожаю і погіршення показників його якості.

“SERGONOL®_ЗАЛІЗО

Концентрований 100% хелатовані мікродобрива для позакореневого підживлення, призначене для компенсації дефіциту заліза в рослинах.

Препарат ефективно запобігає дефіциту заліза в рослинах. Не містить баластних домішок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листову поверхню рослин.

Залізо – бере участь у функціонуванні основних елементів електро-транспортних ланцюгів дихання і фотосинтезу, у відновленні молекулярного азоту і нітратів до аміаку, каталізує початкові етапи синтезу хлорофілу. Нестача заліза часто виникає при перезволоженні на карбонатних , погано дренованих грунтах, проявляється в зміні кольору листя (хлороз) та зниженні інтенсивності окисно-відновних процесів.

Нестача заліза призводить до:

• Міжлистяному  хлорозу молодого листя.

• пожовтіння всієї листової пластини.

• Формуванню дрібних листків.

• Зниженню вмісту цукру.

Склад препарату “SERGONOL®ЗАЛІЗО

розмірність

Fe

N

г\л

40

17

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

Обробки з “SERGONOL®_ЗАЛІЗО” необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням. Також, рекомендується  спільне застосування з препаратом “SERGONOL®_АМІН”, який є активним антистресантом і стимулятором росту.

“SERGONOL®_ЗАЛІЗО ” має  сильний фізіологічний вплив на рослини, а саме:

• Покращує інтенсивність дихання,  біо- і фотосинтез.

• Позитивно впливає на якість врожаю.

Культура, яка обробляється

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима,

ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущіння, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Цукровий бряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Кукурудза

фаза 3-7 листків, 
повторно через 2 тижні

2

Соя, горох

1-1,5 л/га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку наливу бобів

3

Ріпак

фази стеблування, бутонізації

 

Соняшник

фаза 5-7 листків, наступні дві обробки через кожні 7-10 днів

2

Картопля

фази стеблування, бутонізації

2

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

“SERGONOL®_КОБАЛЬТ”

Концентрований 100% хелатове мікродобриво для позакореневого підживлення, призначене для компенсації дефіциту кобальту в рослинах.

Препарат ефективно компенсує дефіцит кобальту в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листяну поверхню рослин.

Кобальт – необхідний для кращого вироблення та затримки  молекулярного азоту в рослині, він сприяє утворенню бактерій в бульбах і листі бобових культур. Кобальт накопичується в пилку рослини  і прискорює її проростання, бере участь в ауксиновому обміні, тобто стимулює процеси росту рослин (в томц числі  сприяє розширеню клітинних оболонок). Цей метал бере участь в клітинному формуванні листя (збільшення товщини і об’єму мезофіла, розмірів і кількості клітин стовпчастої ​​і губчастої паренхіми листа). Крім того, кобальт підвищує загальний вміст води в рослинах, за допомогою чого сприяє збільшенню посухостійкості культур.

Встановлено вплив кобальту на формування і функціонування фотосинтетичного апарату рослин шляхом концентрації хлоропластів та пігментів в листках. Для рослин необхідна невелика кількість цього мікроелементу (до 12 мг / кг сухої маси).

Склад препарату “SERGONOL®КОБАЛЬТ

Размірність

Co

N

г\л

40

17

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

Обробки “SERGONOL®_КОБАЛЬТ” необхідно проводити за допомогою  розчину, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням.

Також ефективно спільне застосування з препаратом “SERGONOL®_АМІН”, який є активним антистресантом і стимулятором росту.

“SERGONOL®_КОБАЛЬТ” має сильний фізіологічний вплив на рослини:

– Підвищує стійкість рослин до грибкових і бактеріальних захворювань.

– Підвищує врожайність сільськогосподарських культур і покращуює якість продукції.

Культура, яка обробляється

Норма витрати препарату

Фаза развитку культури

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима,

ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущіння, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

1

Цукровий буряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Кукурудза

фаза 3-7 листків,

повторно через 2 тижні

1

Соя, горох

1-1,5 л/га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку наливу бобів

2

Ріпак

фази стеблування, бутонізації

2

Соняшник

фаза 5-7 листків, наступні дві обробки через кожні 7-10 днів

1

Картопля

фази стеблування, бутонізації

1

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів

2

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

“SERGONOL®_МАРГАНЕЦЬ

Концентроване 100% хелатоване мікродобриво для позакореневого підживлення, призначене для компенсації дефіциту марганцю в рослинах. 

Препарат ефективно компенсує дефіцит марганцю в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листяну поверхню рослин.

Марганець активізує ферменти в рослині, накопичується в листках і бере участь в фотолізі води, адже є  компонентом фотосистеми,тому  сприяє накопиченню і пересуванню цукру з листя в коренеплоди, стимулює наростання нових тканин в точках зростання, покращує поглинання заліза з грунту і попереджає хлороз. При  відсутності марганцю різко знижується виділення кисню при фотосинтезі і вміст вуглеводів, особливо в коренях. Марганець сприяє окисленню сполук заліза які накопичуються в рослині у вигляді закисного заліза, що призводить до отруєння рослинної тканини. Чутливими культурами до нестачі марганцю є: озимі та ярі зернові, соя, буряк цукровий, кормовий та столовий буряк , кукурудза, картопля, яблуня. Надходження марганцю в рослини зменшується при низьких температурах і високій вологості ґрунту, що найчастіше спостерігається ранньою весною, від таких погодних умов в значній мірі страждають озимі культури.

Склад  препарату “SERGONOL®МАРГАНЕЦЬ

Розмірність

Mn

N

г\л

40

17

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

Обробки з використанням препарату “SERGONOL®_МАРГАНЕЦЬ “ необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням. Також, рекомендується спільне застосування з препаратом “SERGONOL®_АМІН”, який є активним антистресантом і стимулятором росту.

“SERGONOL®_МАРГАНЕЦЬ” має сильний фізіологічний вплив на рослини:

 • покращує синтез вітаміну С;
 • каротину, глютаміну в плодових і овочевих культурах;
 • в цукровому буряку підвищується цукристість коренеплодів;
 • сприяє кращому  окисненню сполук заліза;
 • в бобових краще відбувається фіксація атмосферного азотуза допомогою бульбочкових бактерій.

Культура, яка обробляєтся

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима,

ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущіння, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Цукровий буряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Кукурудза

фаза 3-7 листків,

повторно через 2 тижні

2

Соя, горох

1-1,5 л/га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку наливу бобів

3

Ріпак

фази стеблування, бутонізації

2

Соняшник

фаза 5-7 листків, наступні дві обробки через кожні 7-10 днів

2

Картопля

фази стеблування, бутонізації

2

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

“SERGONOL®_КАЛЬЦІЙ_БОР

  Концентроване мікродобриво для покращення кореневої і листяної системи, призначене для компенсації дефіциту кальцію в рослинах.

Препарат ефективно компенсує дефіцит кальцію в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листяну поверхню рослин. Бор є синергетиком і дозволяє максимально засвоюватися кальцію в  рослинах.

Кальцій активізує перебіг ферментних реакцій, підвищує рухливість нітратів у рослинах, також впливає на вуглецевий і азотний обміни. Кальцій необхідний для нормального росту надземних органів і кореневої системи рослин. У рослину він надходить протягом всього періоду активного росту. Іони кальцію, які потрапили в рослину, знаходяться у вільному стані. Цей елемент необхідний рослинам для утворення нуклеїнових кислот. На клітинному рівні-  кальцій бере участь в побудові мембрани.

Дефіцит кальцію затримує ріст листя, їх жилки, спершу, покриваються світло-жовтими плямами, а з часом тканина відмирає і вони набувають бурого відтінку. При цьому, листки, які утворилися раніше, не відчувають нестачі кальцію й залишаються нормальними: вони містять більше кальцію, ніж молоде листя, оскільки рослини не можуть його перерозподіляти. Дефіцит кальцію у молодих рослин призводить до появи таких небезпечних хвороб як чорна ніжка і коренеїд коренеплодів. Брак кальцію призводить до тріщин, що утворюються в коренеплодах.

Мікродобриво Мікро-Мінерал (Кальцій) значно підвищує стійкість рослин до передчасного старіння і, як наслідок, збільшується термін зберігання і здатність до транспортування майбутнього врожаю.

Склад препарату “SERGONOL®КАЛЬЦІЙ_БОР

Розмірність

Ca

B

N

г\л

50

35

27

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

Обробки “SERGONOL®_КАЛЬЦІЙ_БОР” необхідно проводити за допомогою  розчину, який був підготовлений,безпосередньо, перед застосуванням.

Також для покращення ефективності препарату , рекомендцємо спільне застосування з препаратом “SERGONOL®_АМІН“, який є активним антистрессантом і стимулятором росту.

“SERGONOL®_КАЛЬЦІЙ_БОР” має сильний фізіологічний вплив на рослини:

– підвищує стійкість рослин до передчасного старіння

– збільшує термін зберігання і здатність до транспортування майбутнього врожаю.

Культура, яка обробляється

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима,

ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущіння, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

2

Цукровий буряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Плодово–ягідні  культури

до цвітіння, повторне внесення через кожні 10-12 днів

3

Капуста

1-1,5 л/га

фаза 4-6 листків, формування головки, фаза нещільної головки

3

Морква

фаза формування коренеплодів, інтенсивний ріст коренеплодів, перед змиканням міжрядь

3

Зернобобові

3-5 повноцінних листків, фаза бутонізації

2

Картопля

фази стеблування, бутонізації

2

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому  підживленні: 200-300 л / га.

“SERGONOL®_МАГНІЙ

Концентроване 100% хелатоване мікродобриво для позакореневого підживлення, призначене для компенсації дефіциту магнію в рослинах.

Препарат ефективно компенсує дефіцит магнію в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листків, повністю засвоюється через листяну поверхню рослини.

Магній впливає на всі процеси в клітинах рослин, де відбувається передача хімічної енергії і її накопичення (фотосинтез, дихання, гліколіз і т.д.). Разом з кальцієм магній бере участь в побудові пектинових речовин в стінках клітин. Більше 300 ферментів активуються магнієм, завдяки його специфічному зв’язуванню в різноманітні комплекси. Магній також позитивно впливає на сприймання і засвоєння фосфору.

Ознаки дефіциту магнію часто спостерігаються на легких ґрунтах. До них відноситься межжілковий хлороз старих листків, які тверднуть, стають ламкими, передчасно засихають і опадають. Гострий дефіцит магнію викликає “мармуровість” листя. Дуже необхідний культурам, які виносять велику кількість калію з грунту – цукрові буряки, виноград, картопля, культури закритого грунту.

Склад препарату “SERGONOL®МАГНІЙ

Розмірність

Mg

N

г\л

40

17

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

Обробки з використанням препарату “SERGONOL®_МАГНІЙ” необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням. Також, рекомендується спільне застосування з препаратом “SERGONOL®_АМІН”, який є активним антистресантом і стимулятором росту.

“SERGONOL®_МАГНІЙ” має сильний фізіологічний вплив на рослини:

 • підвищує посухо-, жаро- і морозостійкість рослин;
 • знижує ураженість рослин грибковими захворюваннями;
 • стимулює розвиток коренів і регулює зростання вегетативної маси;
 • стабілізує синтез хлорофілу, білка і вуглеводів в клітинах;
 • прискорює темпи утворення хлорофілу, запобігає руйнуванню хлоропластів;

Культура, яка обробляєтся

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима,

ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущіння, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Цукровий буряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Кукурудза

фаза 3-7 листків,

повторно через 2 тижні

2

Соя, горох

1-1,5 л/га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку наливу бобів

3

Ріпак

фази стеблування, бутонізації

2

Соняшник

фаза 5-7 листків, наступні дві обробки через кожні 7-10 днів

2

Картопля

фази стеблування, бутонізації

2

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

“SERGONOL®_МІДЬ

Концентроване 100% хелатоване мікродобриво для позакореневого підживлення, призначене для компенсації дефіциту міді в рослинах.

Препарат ефективно компенсує дефіцит міді в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листяну поверхню рослин.

Мідь входить до складу ферментів і бере участь в окисно-відновних процесах, близько 50% міді міститься в хлоропластах. При дефіциті міді порушується лігнофікація клітинних стінок, знижується інтенсивність дихання і фотосинтезу. Ознаки мідного голодування виявляються частіше на торф’янистих і кислих піщаних грунтах. Симптоми захворювання для зернових культур проявляються в побілінні і засиханні кінчиків листяної пластинки. При сильному дефіциті міді рослини починають посилено кущитися, але в подальшому колосіння не відбувається, і все стебло поступово засихає. Плодові культури при нестачі міді хворіють, так званою, «Сухою верхівкою» або екземою. Найбільш чутливими рослинами до нестачі міді є: пшениця, ячмінь, овес, льон, кукурудза, морква, буряк, цибуля, шпинат, люцерна, білокачанна капуста, картопля.

Склад препарату “SERGONOL®МІДЬ

Розмірність

Cu

N

г\л

40

17

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

Обробки з використанням препарату “SERGONOL®_МІДЬ “ необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням. Також, рекомендується спільне застосування з препаратом “SERGONOL®_АМІН”, який є активним антистресантом і стимулятором росту.

“SERGONOL®_МІДЬ” має сильний фізіологічний вплив на рослини:

– Підвищує стійкість рослин до грибкових і бактеріальних захворювань.

    Знижує захворювання зернових культур різними видами сажки.

    Підвищує стійкість рослин до бурої плямистості.

    Підвищує вміст гідрофільних колоїдів, та є, найбільш, ефективним в сухе і спекотне літо.

Культура, яка обробляєтся

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима,

ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущіння, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Цукровий буряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Кукурудза

фаза 3-7 листків,

повторно через 2 тижні

2

Соя, горох

1-1,5 л/га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку наливу бобів

3

Ріпак

фази стеблування, бутонізації

2

Соняшник

фаза 5-7 листків, наступні дві обробки через кожні 7-10 днів

2

Картопля

фази стеблування, бутонізації

2

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

“SERGONOL®_МОЛІБДЕН

Концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення, призначене для компенсації дефіциту молібдену в рослинах.

Препарат ефективно компенсує дефіцит молібдену в рослинах. Не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листову поверхню рослин. Містить амінокислоти.

Молібден є мікроелементом азотного обміну, оскільки він входить до складу нітратредуктази і нітрогенази. При нестачі молібдену, що часто буває на кислих грунтах, в тканинах накопичується велика кількість нітратів і порушується нормальний обмін речовин у рослин. Затримується ріст рослин, гальмується синтез хлорофілу. Молібден відіграє важливу роль у фіксації молекулярного азоту з атмосфери бульбочковими азотзберігаючими бактеріями. При нестачі молібдену послаблюється ріст рослин, затримується цвітіння, листя стає світло-зеленого кольору, потім листки  буріють і відмирають.

Склад препарату “SERGONOL®МОЛІБДЕН

Розмірність

Mo

N

г\л

40

13

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

Обробки з використанням препарату “SERGONOL®_МОЛІБДЕН” необхідно проводити розчином, який був підготовлений, безпосередньо, перед застосуванням.

“SERGONOL®_МОЛІБДЕН” має сильний фізіологічний вплив на рослини:

• сприяє кращому засвоєнню атмосферного азоту бульбочкових бактерій;

• сприяє повноцінному азотному живленню рослин;

• збільшує вмісту білка в зерні, вітамінів і цукрів в овочах;

• підвищує стійкості рослин до заморозків і посухи.

Культура, яка обробляєтся

Норма витрати препарату

Фаза розвитку культури

Максимальна кількість обробок

Пшениця озима,

ярий ячмінь

1-1,5 л/га

фаза кущіння, фаза виходу в трубку, початок наливу зерна

3

Цукровий буряк

до змикання в рядах, до змикання в міжряддях

2

Кукурудза

фаза 3-7 листків, повторно через 2 тижні

2

Соя, горох

1-1,5 л/га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку наливу бобів

3

Ріпак

фази стеблування, бутонізації

2

Соняшник

фаза 5-7 листків, наступні дві обробки через кожні 7-10 днів

2

Картопля

фази стеблування, бутонізації

2

Томати

фаза вкорінення, бутонізації, початок утворення плодів

3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

SERGONOL®СОЯ

Препарат призначений для позакореневого підживлення сої. Повністю задовольняє потребу в основних мікроелементах, як бобових, так і олійних культур. Що, в свою чергу, дає високий урожай сої та збільшує вміст соєвої олії. Особливу роль відіграє молібден, який покращує азотний обмін в рослинах, бере участь в утворенні білків, підсилює процеси фотосинтезу і фіксації азоту з атмосфери. Бор збільшує вміст олії в бобах і формує високий урожай і якість сої.

Оптимальний набір мікроелементів в 100% хелатній формі (найбільш доступна по засвоюваності рослинами), спільно з природним стимулятором росту гумат калію “SERGONOL® – СТАНДАРТ”, вироблений з низинного торфу, по оптимальних  технологіях  (температура екстракції не більше 90С), із застосуванням стадії декальцінаціі “м’яким” комплексоном, забезпечує підвищену життєстійкість рослин до посухи, захворювань, холоду. А також згладжує негативний вплив УФ – випромінювання.

Гумат калію, що входить до складу препарату, стимулює рослину на максимальне засвоєння N-P-K елементів з грунту. У процесі вегетації культури, мікроелементи сприяють утворенню білків, цукрів і вітамінів, що сприяє збільшенню врожаю і його якості по ДЕСТ  стандартам .

Склад препарату “SERGONOL®СОЯ

Розмірність

Гумінові речовини

Mg

Mn

Fe

Co

Mo

Zn

B

Cu

N

г\л

20

8

12

9

1.5

8

7

60

2.0

22

 

 

Переваги і застосування.

Склад мікроелементів підібраний для оптимального підживлення, конкретної культури (сої), що , в свою чергу, забезпечує максимальний ефект від застосування при мінімальній вартості препарату. До складу введено максимально допустиму кількість кобальту і молібдену, які в свою чергу покращують азотний обмін в рослинах, беруть участь в утворенні білків, підсилюють процеси фотосинтезу і азотфіксації. Мідь підвищує стійкість рослин до грибкових і бактеріальних захворювань (різних видів сажки, бурої плямистості). Кобальт стимулює зростання прикореневих бактерій, які в свою чергу переробляють азот з повітря, і фіксують його в рослині, що дає додаткове азотне живлення.

У комплексі препарат “SERGONOL® – СОЯ” прискорює ферментні реакції, покращує обмін речовин, прискорює інтенсивність дихання, біо- і фотосинтез. Іонний заряд активних частинок металів забезпечує відмінне прилипання до поверхонь і швидке проникнення в клітини рослин.

Норма витрати  препарату “SERGONOL®СОЯ

Культура, яка обробляється

Норма

витрати препарату

Фаза развитку культури

Максимальна кількість обробок

Соя

1,0-1,5 л /га

3-5 справжніх листків, фаза бутонізації, фаза початку формування бобів.

2-3

Норма витрати робочої рідини при позакореневому підживленні: 200-300 л / га.

Передзвоніть мені